پایان نامه الگوریتمهای مسیریابی

دسته: پژوهش ها

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 2131 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 140

پایان نامه الگوریتمهای مسیریابی

مقدمه الگوریتمهای مسیریابی

در هریک از سه قرم گذشته فناوری خاصی رونق داشته باشد قرن هجدهم زمان توسعه سیستم های مکانیکی بزرگ به همراه انقلاب صنعتی بود. قرن نوزدهم عصر موتور بخار بود. قرن بیستم زمان جمع آو ری، پردازش، و توزیع اطلاعات بودو در بین سایر پیشرفت ها، شاهد نصب شبکه های جهانی تلفن، اختراع رادیو و تلویزیون، تولید و رشد بی سایقه صنعت کامپیوتر و پرتاب ماهواره های ارتباطی بوده ایم.

با پیشرفت فناوری این موارد د رحال همگرایی است و تفاوت هایی بین جمع آوری، انتثال ذخیره و پردازش اطلاعات به شدت در حال محو شدن است سازمان هایی با صدها شعبه در نقاط مختلف جغرافیایی، ب فشردن کلید وضعیت فعلی را حتی در دورترین نقاط بررسی می کنند. با افزایش فدرت جمع آوری، پردازش و توزیع اطلاعات، تقاضای پردازش اطلاعات پیچیده تر نیز افزایش می یابد

الگوریتمهای مسیر یابی

تاخیر کردن +پهنای باند

متریک های متعدد

مسیریابی منبع

رده بندی یک به یک الگوریتم های مسیریابی

تصمیمات مسیریابی: عملکرد معیار برای مسیریابی مکان و زمان عملکرد معین شده مسیریاب است.

مسیریابی پخش شده: عملکرد مسیریابی در مسیریاب یا گره ها همانند بسته سفر کرده عبوری در شبکه محاسبه کرده می شود. header فقط شامل آدرس مقصد، کاربرد بوسیله مسیریاب در انتخاب کردن بازده کانال یا کانال ها می باشد. هر مسیریاب فقط حوالی خودش را می شناسد، از زمانی که طراح تمام توپولوژی را به طور توزیعی درون مسیریاب اختصاصی به صورت رمزی درآورده است. مسیریابی توزیع شده مخصوصا در توپولوژی های متقارن و منظم مطلوب و مساعد است، از زمانی که تمام مسیریاب ها الگوریتم مسیریابی یکسانی را استفاده می کنند.

  • پایان نامه الگوریتمهای مسیریابی
  • پایان نامه الگوریتمهای مسیریابی

چطور دانلود کنم؟