پروژه مالی مسئولیت حسابرسان در کشف تقلب

پروژه مالی مسئولیت حسابرسان در کشف تقلب

دانلود پروژه مالی مسئولیت حسابرسان در کشف تقلب، در قالب doc و در 135 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تاریخچه، تقلب و اشتباه و ویژگی های آن ها، فرآیند حسابرسی، سیر تاریخی تمرکز حسابرسان بر روی شناسائی و کشف تقلب، قوانین حسابرسی، مسئولیت

دسته بندی: علوم انسانی» حسابداری

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 135

حجم فایل: 262 کیلوبایت

دانلود پروژه مالی مسئولیت حسابرسان در کشف تقلب،

در قالب doc و در 135 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تاریخچه

تقلب و اشتباه و ویژگی های آن ها

فرآیند حسابرسی

سیر تاریخی تمرکز حسابرسان بر روی شناسائی و کشف تقلب

قوانین حسابرسی

مسئولیت حسابرس

افزایش اهمیت تقلب و مصداق های آن

مسئولیت قانونی حسابرسان

نوسان مسئولیت حسابرسان در مورد کشف تقلب

طبقه بندی انواع تقلب

وظیفه حسابرس برای شناسایی اشتباهات و تقلب

تردید حرفه ای

تاثیر تقلب بر گزارش حسابرسی

نتیجه گیری

مقدمه پروژه:

از زمان پیدایش حرفه حسابرسی تا به امروز، مسئولیت حسابرسان نسبت به تقلب نوسانات زیادی پیدا کرده است. چیزی که هم اکنون شاهد آن هستیم، افزایش مسئولیت حسابرسان نسبت به تقلب است که علت این امر به علت افزایش وگستردگی روز افزون تقلبات و طرح دعاوی جدی بر علیه حسابرسان است. در واقع حرفه حسابرسی سعی می کند با این شیوه و عملکرد، اعتماد خود را نزد جامعه حفظ کند. شواهد گویای آن است که موضوع تقلب در شرکت ها، مشکلی جدی است. این تقلب ها، به ویژه هنگامی که مدیران و کارکنان ارشد شرکت ها مرتکب آن می شوند، معمولاً زمانی از پرده بیرون می افتد که شرکت ها به طور غیر منتظره دچار مشکل حاد میشوند. در این مواقع است که این سئوال مطرح می شود که حسابرسان کجا بوده اند؟

نفش حسابرسان مستقل در کشف و گزارش تقلب در شرکت ها، موضوعی بحث انگیز است. اظهارنظرهای حرفه ای حسابرسان متفاوت است و به همین سبب برای کاهش فاصله انتظارات از عملکرد حسابرسی، بیشترین میزان همکاری ضرورت پیدا می کند. بررسی های متعدد نشان داده است در حالی که سیاستمداران، دادگاه ها، نشریات مالی و بسیاری دیگر ازحسابرسان، انتظار کشف وگزارش کردن تقلبات را دارند، حرفه حسابرسی به طور عمومی مسئولیت های خود را در این زمینه کاهش داده و بر این نکته تأکید می کند که کشف تقلبات از مسئولیت های مدیران است و حسابرسی برای این نقش برنامه ریزی نشده و غیرقابل اتکاست. در کشورهای پیشرفته ی جهان همه چیز از جمله تقلب و راه کارهای ان مبارزه با تقلب نیز توسعه یافته است، با نگاهی به آمارهای بین المللی بیانگر این موضوع است که به مسئله مبازره با تقلب و استفاده از روش های پیشگیرانه و آموزش توجه خاصی شده است و همین توجه خاص باعث کاهش چشمگیر تقلب و فساد مالی گردیده است.

  • پروژه حسابرسی داخلی
  • مسئولیت حسابرسان در کشف تقلب
  • فرآیند حسابرسی
  • مسئولیت حسابرسان
  • پروژه حسابرسی مالیاتی
  • مسئولیت قانونی حسابرسان
  • تاثیر تقلب بر گزارش حسابرسی
  • پروژه حسابرسی

چطور دانلود کنم؟